Organizowane przez Sieć Eden gazetki promocyjne wykorzystywane są do komunikacji z klientem i do przedstawiania Państwu naszej oferty z promocjami i wyprzedażami. Dziś broszury reklamowe wydaje wiele firm, ale my jako jedni z nielicznych organizujemy dla Państwa ich kolportaż. Jest on przeprowadzany co miesiąc, jego wykonanie jest weryfikowane przez naszych pracowników, a co najważniejsze wszystko jest bezpłatne dla uczestników Eden, którzy zadeklarują chęć udziału w gazetce promocyjnej. Jak się okazuje jest to najskuteczniejsza forma reklamy sklepów należących do Sieci Handlowej.

To właśnie dla Państwa nasi pracownicy co miesiąc wybierają asortyment jaki zostanie umieszczony w ulotkach, przedstawiony na plakatach, a także wyeksponowany na wystawkach sklepowych. Przy ustalaniu towarów gazetkowych często korzystamy również z Państwa uwag i sugestii. Uwzględniamy rotację danego produktu, bierzemy pod uwagę okres kalendarzowy oraz zapotrzebowanie konsumentów. Wszystko po to by klienci byli zadowoleni i wracali po zakupy do sklepów opatrzonych logo „zielonego jabłuszka Eden”.

Konkurs Dla Liderów Sieci Handlowej EDEN - ZAKOŃCZONY

Mamy zaszczyt poinformować Państwa iż właśnie ruszyła Pierwsza Edycja Konkursu Dla Liderów Sieci Handlowej EDEN. Ta wspólna zabawa zwieńczona będzie tygodniowym wypoczynkiem w tropikalnym kraju.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich zainteresowań oraz zapewnienia Ci wygody szybkiego dostępu do naszej strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy kliknij tutaj.