O Nas

Sieć Eden powstała w marcu 2002r z inicjatywy Kupców województwa siedleckiego. Zrzesza palcówki handlowe na zasadzie franczyzy, której istota polega na zaoferowaniu kompleksowego modelu działalności sklepu według sprawdzonych i wciąż udoskonalanych rozwiązań. Jest alternatywą dla powstających marketów i hipermarketów zagranicznych a naszym Kupcom pomaga zwiększyć przychody i rentowność sklepu, a co za tym idzie czynić jego ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną dla Klientów. Ponad 10-letnie doświadczenie na rynku sprawia, że możemy zaoferować naszym franczyzobiorcom bardzo korzystne warunki handlowe u dystrybutorów, liczne akcje promocyjne oraz zakupy grupowe. Poza tym Eden posiada w swojej ofercie kontrakty handlowe z Producentami co dodatkowo uatrakcyjnia ofertę oraz znacząco pomaga obniżyć koszty prowadzania działalności.

Na dzień dzisiejszy pod marką Eden zrzeszamy setki placówek handlowych na terenie województwa mazowieckiego, podlaskiego, mazursko-warmińskiego oraz lubelskiego. Jesteśmy jedną z nieliczynych sieci, która nie pobiera od Uczestników opłaty stałej ani opłaty za przystąpienie do Sieci. Oddajemy do Państwa dyspozycji grono profesjonalnych Koordynatorów, którzy podzielą się z Państwem długoletnim doświadczeniem w branży FMCG, pomogą  w rozwiązywaniu codziennych problemów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz zaproponują wiele innowacyjnych rozwiązań.

Sklepy Sieci Eden podzielone są na trzy kategorie:

Eden Premium

Eden Market

Eden

 W zależności od kategorii sklepu Eden oferuje odpowiednie warunki handlowe. Gazetka reklamowa jest najskuteczniejszą formą reklamy i promocji. Dział handlu i marketingu dokłada starań aby gazetki wydawane miesięcznie dla klientów detalicznych sklepów Eden były ciekawe i atrakcyjne. Uczestnik sieci otrzymuje bezpłatnie materiały reklamowe (gazetki, plakaty) oraz darmowy kolportaż gazetki bez względu na położenie geograficzne. Aby uzyskać niższe ceny zakupu artykułów promocyjnych Eden ma podpisaną umową z firmą, która świadczy usługi magazynowo-logistycznne, dzięki której może robić zakupy centralne, mega zakupy. Obszar naszego wspólnego działania pokrywa się w 100% co pozwala nam zapewnić naszym Uczestnikom profesjonalny serwis.  

Zapraszamy do współpracy wszystkich Właścicieli sklepów, którzy traktują na poważnie handel.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich zainteresowań oraz zapewnienia Ci wygody szybkiego dostępu do naszej strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy kliknij tutaj.