Dołącz do nas

Dlaczego warto wybrać EDEN?

 

Sieć Sklepów EDEN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest franczyzową organizacją partnerską skupiającą wokół siebie setki sklepów spożywczo-przemysłowych. Reprezentujemy uczestników naszej sieci w kontaktach z dostawcami i producentami, dzięki temu każda nawet najmniejsza placówka postrzegana jest jako członek olbrzymiej organizacji mającej za sobą potężną siłę zakupową oraz doświadczenie lat pracy i mnogości uczestników.

Nasz dział zakupów i sprzedaży organizuje różnego rodzaju działania marketingowe mające na celu jak najbardziej uatrakcyjnić ofertę sklepów należących do sieci. Pracujemy dla naszych uczestników aby pomóc im stawić czoło konkurencji w postaci wielko powierzchniowych sklepów zagranicznych korporacji. Stawiamy na Polski Handel Tradycyjny gdzie każdy sklep zawsze pozostaje jednostką autonomiczną.

Jesteśmy na rynku ponad 15 lat, nie wiele sieci na Polskim rynku może się pochwalić tak długim stażem. Dzięki temu jesteśmy postrzegani przez dostawców i producentów jako stabilny partner w biznesie. Przystępując do nas stajesz się częścią tej organizacji korzystając z naszych warunków zakupowych jak i olbrzymiego doświadczenia w biznesie.

Przez ponad 15 lat przystąpiły do nas setki sklepów, które pozostają pod „patronatem zielonego jabłka” czerpiąc korzyści z przynależności do sieci.

Nie zamykamy się na nowych uczestników i zapraszamy do współpracy następne sklepy którym zależy na utrzymaniu autonomii i przeciwstawieniu się zachodnim koncernom.

W jedności siła, razem możemy więcej.

 

   Sprawdź korzyści z przystąpienia do Sieci Eden

 

Z wyrazami szacunku

Zarząd i pracownicy Sieci EDEN

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich zainteresowań oraz zapewnienia Ci wygody szybkiego dostępu do naszej strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy kliknij tutaj.