Dla producentów i dystrybutorów

Dla Producentów i  Dystrybutorów

Dział Handlu i Marketingu Sieci Eden stawia sobie za cel przygotowywanie atrakcyjnej i konkurencyjnej oferty dla Uczestników Sieci. W związku z tym Eden nieustannie poszerza swoją ofertę o nowe umowy z Producentami i Dystrybutorami działającymi na terenie województwa mazowieckiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego oraz lubelskiego. 

Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie Eden gwarantuję swoim kontrahentom:

  • budowanie relacji na linii producent/dostawca/uczestnik Sieci,
  • stałą dostępność produktów z oferty kontrahenta w sklepach Eden Premium,
  • wdrażanie nowych produktów,
  • przygotowywanie raportów i analiz,
  • wdrażanie efektywnych działań marketingowych,
  • zakupy centralne.  

Sieć Eden skupia sklepy znajdujące się głównie w Polsce Centralnej i Północno-Wschodniej. Naszych uczestników dzielimy na 3 kategorie pod względem wielkości placówek oraz ich stopnia zaangażowania w działania podejmowane przez Centralę Sieci:

Eden Premium

Eden Market

Eden

Nasza Sieć prowadzi także swój własny program lojalnościowy „Bonus” do którego mogą przystąpić również Państwo, aby bardziej zacieśnić współpracę na linii producent/dostawca-uczestnik Sieci. Dzięki temu Państwa relacje z naszymi klientami mają jeszcze lepsze fundamenty.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich zainteresowań oraz zapewnienia Ci wygody szybkiego dostępu do naszej strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy kliknij tutaj.